Page path:


KAEFER UAB Sporto žaidynės

21-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės

 
Kasmet, birželio II-ąjį savaitgalį, Šventojoje, poilsio bazėje “Energetikas”, vyksta tradicinės Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės. Žaidynėse gali dalyvauti įmonių darbuotojai ir jų šeimos nariai.

Žaidynėse gali dalyvauti energetikos bei chemijos pramonės įmonių, kurių profesinės sąjungos yra Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos narės, bei Federacijos pakviestų profesinių sąjungų nariai ir jų šeimos.
Žaidynių organizatoriai yra Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija, Lietuvos chemijos pramonės įmonių asociacija Lietuvos elektros energetikos asociacija, Nacionalinės Lietuvos elektros asociacijos, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija

2016 m. birželio 11-12 dienomis KAEFER UAB vėl parodė savo sportišką pusę ir dalyvavo 21-ose sporto žaidynėse. Į jas atvyko komandos iš daugiau nei 25 chemijos pramonės bei energetikos įmonių.
Darbuotojai ir jų šeimų nariai varžėsi komandinėse (rinktinių ir šeimų paplūdimio tinklinio, virvės traukimo, megakamuolio, kt.) ir individualiose rungtyse (smiginio, šaškių, šachamtų, įvairaus amžiaus bėgimų, kt.).

Šiemet pirmą kartą žaidynių istorijoje buvo parengtas LRT "Panorama" reportažas apie šį tradicinį renginį, taip pat sukurtas video filmas (autorius - Matas Jasiūnas).
Šiais metais KAEFER UAB darbuotojai iškovojo 6 medalius: 4 aukso ir 2 bronzos

Užėmė I vietą moterų bėgime nuo 18 iki 30 metų (Justina Urbonaitė), vyrų bėgime toje pačioje amžiaus grupėje - III vietą (Domantas Ašmena)

I vieta laimėta žaidžiant šachmatus – Edmundas Einaris

III vieta – šeimos tinklinis (Vytautė ir Justina Urbonaitės)

I vieta mega kamuolio rungtyje (vyrai), pirma vieta antrais metais iš eilės (A.Šiška, L.Taletavičius, D.Kulevičius)

I vieta bėgimas su “batais” (berniukai) - R. Kuzmilavičius
 

20-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės

 

2015 metais birželio 13-14 d.d. Šventojoje vyko 20-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės.
Žaidynėse dalyvavo energetikos bei chemijos pramonės įmonių, kurių profesinės sąjungos yra Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos narės, bei Federacijos pakviestų profesinių sąjungų nariai ir jų šeimos.
Žaidynių organizatoriai yra Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija, Lietuvos chemijos pramonės įmonių asociacija Lietuvos elektros energetikos asociacija, Nacionalinės Lietuvos elektros asociacijos, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija.

Sporto žaidynių tikslai:
1.Propaguoti kūno kultūrą ir sportą bei sveiką gyvenimo būdą, didinti darbuotojų fizinį aktyvumą ir darbingumą.
2.Išsiaiškinti geriausius individualių ir komandinių rungčių sportininkus bei nugalėtojus ir prizininkus.
3.Paskatinti pramonės įmonių darbuotojus, mėgstančius fizinę kultūrą, sportą ir aktyvų poilsį, jungtis į profesines sąjungas, o įmones – į asociacijas.

2015 metais buvo surengta 20 įvairių rungčių: virvės traukimas, paplūdimio tinklinis, futbolas, vaikų estafetės, įvarių amžiaus grupių bėgimas, smiginis, kt.

Kaip ir kiekvienais metais šiose sporto žaidynėse dalyvavo ir KAEFER UAB. Šiais metais KAEFER UAB darbuotojai užėmė 1-ą vietą mega kamuolio rungtyje: