Page path:


Istorija

KAEFER GmbH

1918 m., Carl Kaefer įkūrė kompaniją, kuri specializavosi izoliacinių medžiagų ir paslaugų tiekime laivų statybos pramonėje. Jo mintis buvo panaudoti durpes tam, kad izoliuoti šaltų talpyklų sienas - taip gimė efektyvios energijos ekonomijos vizija. 

Greitas kompanijos augimas įrodė, kad Carl Kaefer atpažino to laikmečio ženklus. Greitai pradėjo rastis naujos rinkos, KAEFER ofisai buvo įkuriami visame pasaulyje.  

Nuo tada KAEFER tapo profesionaliausių integruotų paslaugų ir sprendimų pirmaujančiu tiekėju rinkoje pramonėje, laivynuose, ofšoruose ir statybose  visame pasaulyje. 

KAEFER Logo
Logo 1
Logo 3
logo

KAEFER UAB

1962 m. įkurta kompanija UAB „TERMOIZOLA“. Nuo pat veiklos pradžios ji tapo techninės izoliacijos lydere Baltijos šalyse.

Įmonė buvo privatizuota 1992 m., nuo to laiko sparčiai plėtėsi, įsteigė padalinius įvairiuose Lietuvos miestuose, tokiuose kaip Vilnius, Elektrėnai, Mažeikiai, Panevėžys, Klaipėda ir Kaunas. Dukterinė UAB "Termoizola" įmonė įsikūrė Latvijoje.

UAB "Termoizola" 1998 m. įdiegta kokybės valdymo sistema ISO 9001.

2005 m. pagrindinį UAB „Termoizola“ akcijų paketą įsigijo viena didžiausių techninės izoliacijos įmonių pasaulyje, Vokietijos kompanija KAEFER Isoliertechnik GmbH & Co. KG.

2009 m. ISO 9001 standarto galiojimas pratęstas, taip pat tais pačiais metais buvo įdiegti ir ISO 14001 bei OHSAS 18001 standartai.

Nuo 2012 metų pradžios TERMOIZOLA UAB pakeitė vardą į KAEFER Termoizola, UAB, o nuo 2012 metų gruodžio 31 d. - oficialus kompanijos vardas yra KAEFER UAB.

Iki šiandien UAB KAEFER yra pirmaujančios inovatyvių izoliacijos sprendimų tiekėjų grupės dalimi.  .

Termoizola
logo