Page path:


Imprint / legal information

 

Pagrindinė buveinė

KAEFER SE & Co. KG
Markt­str. 2, 28195 Bre­men, Ger­many
Phone: +49 421 3055 0
Fax: +49 421 18251
E-mail:[Bitte aktivieren Sie Javascript]
Re­gistered of­fice: Bre­men
Bre­men Dis­trict Court, HRA 14280
VAT ID No.: DE 114528536

Gen­eral Part­ner:
KAEFER Man­age­ment SE
Re­gistered of­fice (SE): Bre­men
Bre­men Dis­trict Court, HRB 37613

Chair­man of the Board: Mor­itz Koch
Man­aging Dir­ect­ors (SE): Dr. Ro­land Gärber, Steen E. Hansen

Teisinė informacija

1. Autorinės teisės
Šio tinklapio turiniui ir struktūrai taikomos autorinės teisės ir kitos susijusios teisės. Šiame tinklapyje skelbiamos informacijos ir duomenų naudojimui, kaupimui, kopijavimui reikalingas išankstinis KAEFER raštiškas sutikimas. Žiniasklaidos kompanijoms leidžiama naudoti informaciją, skelbiamą "Spauda" skiltyje, jei dokumentai lieka nepakeisti ir yra autorinių teisių ženklas, kas nurodo, jog autorius yra KAEFER.
 
2. Prekių ženklai
Visiems prekių ženklams šiame tinklapyje taikomos prekių ženklų teisės. Prekių ženklų naudojimui reikalingas išankstinis KAEFER raštiškas sutikimas.
Alternatyviai:
KAEFER prekės ženklas ir raudona spalva yra bKAEFER SE & Co KG. prekės ženklai. Visos teisės saugomos.

3. Google Analytics
Šis internetinis puslapis naudoja Google Analytics, interneto analizės įrankį, pateikiamą Google, Inc. (“Google”). Google Analytics naudoja “slapukus”, kurie yra tekstiniai failai Jūsų kompiuteryje, analizuoti internetinio puslapio naudojimui. Informacija, sugeneruota "slapukų" apie Jūsų svetainės naudojimą (įskaitant jūsų IP adresą) , bus perkelta ir kaupiama Google serveriuose Jungtinėse Amerikos valstijose. Google naudos šią informaciją Jūsų naudojimosi svetaine vertinimo tikslais, svetainės veiklos ataskaitų paruošimui svetainės operatoriams ir kitiems tikslams, susijusiems su svetainės veikla ir interneto panaudojimu. Google taip pat gali perkelti šią informaciją tretiesiems asmenims, kuomet tai reikalaujama įstatimiškai, ar kur šios trečiosios šalys apdoroja informaciją Google vardu. Google nesusies Jūsų IP adreso su jokiais kitais duomenimis, laikomais Google bazėse. Jūs galite atsisakyti "slapukų" naudojimo, pasirinkdami atitinkamus nustatymus savp naršyklėje, vis dėlto prašome turėti omenyje, kad jei tą darote, negalėsite pilnai naudotis šios svetainės funkcionalumu. Naudodami šią svetainę, Jūs sutinkate pateikti duomenis apie save Google tuo būdu, kuris aprašytas anksčiau.