Page path:


Duomenų apsauga

Duomenų apsauga yra svarbi KAEFER įmonei. Atminkite, kad KAEFER svetainėje esantys duomenys yra skirti tik informaciniais tikslais, o ne kitiems tikslams naudoti ar platinti.

Tinklalapio www.kaefer.lt duomenų apsaugos deklaracija

KAEFER grupė, kaip ES įsikūrusi įmonė, labai rimtai vertina duomenų apsaugą ir naujus Lietuvosos duomenų apsaugos įstatymo nuostatus. KAEFER svetainėje rodomi duomenys ir nuotraukos yra skirti tik jūsų informacijai. Toliau platinti ar naudoti turinį trečiosioms šalims neleidžiama. Prašome to laikytis. Tai ypač liečia visus svetainėje nurodytus asmeninius duomenis, įskaitant visų asmenų nuotraukas (asmenines ar grupines nuotraukas).

Ši duomenų apsaugos deklaracija skirta informuoti KAEFER tinklalapio lankytojus. Tai taikoma tik informacijai apie duomenų tvarkymo procedūras, susijusias su apsilankymu svetainėje.

Kontaktiniai asmenys

1. Asmenų, atsakingų už duomenų tvarkymą kontaktiniai duomenys:

KAEFER SE & Co. KG (toliau - KAEFER)

Regina Stolze (duomenų apsaugos pareigūnė),

Christiane Siemer (duomenų apsaugos pareigūno pavaduotoja),

Marktstraße 2,

28195 Brėmenas, Vokietija

El. Paštas: Datenschutz@kaefer.com

Telefonas: +49 421 3055 117

 

KAEFER UAB Lietuvoje:

[Bitte aktivieren Sie Javascript] Ringuvos 65A, Kaunas, Lietuva

2. Asmens duomenų rinkimas ir saugojimas, taip pat yra jų naudojimo būdas

a) Duomenų tvarkymas lankantis KAEFER svetainėje, kai lankotės KAEFER svetainėje, jūsų įrenginio naršyklė automatiškai siunčia informaciją į mūsų svetainės serverį. Ši informacija laikinai saugoma vadinamajame žurnalo faile. Ši informacija įrašoma be jūsų įsikišimo ir saugoma tik trumpą laiką:

 • Kompiuterio IP adresas
 • Prisijungimo data ir laikas
 • Gauto failo pavadinimas ir URL
 • Svetainė, iš kurios gaunama prieiga (persiuntimo URL)
 • Naudojama naršyklė ir, jei taikoma, jūsų kompiuterio operacinė sistema

Pirmiau nurodytus duomenis KAEFER tvarkys šiais tikslais:

 • Užtikrinant sklandų KAEFER interneto ryšį
 • Užtikrinti, kad KAEFER svetainė būtų patogi vartotojui
 • Sistemos saugumo ir stabilumo įvertinimas, taip pat kitais administraciniais ir statistiniais tikslais

Teisėti KAEFER interesai kyla iš aukščiau išvardytų duomenų rinkimo tikslų. KAEFER jokiu būdu nenaudoja surinktų duomenų išvadoms apie jus. Be to, KAEFER naudoja slapukus.

 

b) Duomenų tvarkymas naudojant kontaktines formas

KAEFER svetainėje yra įvairių kontaktinių duomenų, kuriais galite susisiekti su mumis.

Kai, kur reikia užpildyti, asmeninę arba su verslu susijusią informacija. Galiojantis el. pašto adresas reikalingas, kad žinotume, kas išsiuntė laišką, ir kad galėtume į jį atsakyti. 

Duomenų tvarkymas siekiant užmegzti ryšį vyksta gavus jūsų savanorišką sutikimą. Tai atliekama pagal techninę galimybę duoti sutikimą pažymint vadinamąjį žymimąjį laukelį (pasirenkamas). Pažymėję langelį jūs, kaip lankytojas, duodate sutikimą KAEFER, atsiųsdami kontaktinę formą kartu su savo duomenimis.

Asmens duomenys, surinkti KAEFER, bus automatiškai ištrinti iš svetainės, kai bus apdorota jūsų užklausa.

Jūsų, kaip išorės verslo partnerio, užklausa / paraiška yra perduodama „KAEFER“ grupės viduje.

 

c) Investuotojų portalas Čia

Perduoti asmens duomenys bus naudojami registracijos procese Taip jūs sutinkate, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi ir saugomi nurodytais tikslais. Jūs galite visiškai laisvai nuspręsti, ar suteikiate mums sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis. Sutikimas gali būti duotas, atšauktas arba iš dalies galiojantis bet kuriuo metu. 

Registracija vyksta tik tuo atveju, jei iš anksto aiškiai susitarėte. Šiuo tikslu gausite el. laišką su aktyvinimo nuoroda. Aktyvuoti galima tik spustelėjus atitinkamą aktyvavimo nuorodą. Tada galite prisijungti naudodami savo registruotą el. pašto adresą ir slaptažodį. Tai suteiks jums prieigą prie Investuotojų portalo. Ten registruotiems asmenims pateikiama svarbi informacija, tokia kaip metinė ir ketvirtinė ataskaitos.

Prieš tai yra techninė galimybė duoti sutikimą pažymint vadinamąjį žymimąjį laukelį (pasirenkamas). Pažymėję langelį, jūs sutinkate, kad KAEFER tvarkytų jūsų duomenis registracijos procese ir tolimesniame jų saugojime. Asmens duomenys, surinkti registracijai ir tolesniam KAEFER saugojimui, bus saugomi tik tą laiką, kurį jūs buvote registravesi. Jie gali būti įregistruoti vėliausiai iki 2024 m. Sausio 10 d. (KAEFER obligacijų terminas). Todėl KAEFER ištrins jūsų duomenis vėliausiai iki 2024 m. Sausio 11 d. Jei iš anksto atšauksite savo sutikimą dėl duomenų tvarkymo, mes ištrinsime jūsų duomenis iškart po to, kai gausite atšaukimą, atsižvelgiant į įprastą procedūrų eigą. Jeigu jums bus pranešta, kad duomenys, kuriuos pateikėte registracijos metu, nėra patikimi KAEFER, jūsų duomenys taip pat bus nedelsiant ištrinti.

 

d) Informacijos ataskaitų teikimo sistema, KAEFER atitikties pagalbos linija

KAEFER svetainėje pateikiama informacijos apie atitikties pažeidimų pranešimo būdus. Šiuo tikslu gali būti naudojama elektroninė pranešėjų sistema: Atitikties taisyklės. Atitinkamai už duomenų apsaugą yra atsakingas šios svetainės teikėjas, o ne KAEFER. 

KAEFER svetainėje taip pat pabrėžiama, kad šios ataskaitos taip pat gali būti siunčiamos įmonių atitikties ir audito tarnybai, Marktstraße 2, 28195 Brėmenas, Vokietija. Tiek, kiek ataskaitose yra asmens duomenų, jie turi būti tvarkomi siekiant užtikrinti ar stebėti įstatymų nuostatas, norminius standartus ir etinius principus. Tokių ataskaitų buvimas grindžiamas teisėtu KAEFER interesu nustatyti ir užkirsti kelią žalai KAEFER, jo darbuotojams ir klientams.

Jei nusiųsite ataskaitą įmonių atitikties ir audito tarnybai (KAEFER SE & Co. KG), tai laikysime jūsų sutikimu gauti ir tvarkyti jūsų asmeninius duomenis.

Gaunamas ataskaitas tvarkys nedidelis aiškiai įgaliotų ir specialiai apmokytų KAEFER atitikties organizacijos darbuotojų ratas. KAEFER atitikties organizacijos darbuotojai išnagrinėja faktines bylos aplinkybes ir prireikus atlieka papildomus su byla susijusius paaiškinimus. Apdorojant ataskaitą ar atliekant specialų tyrimą gali tekti perduoti informaciją kitiems KAEFER darbuotojams ar kitų KAEFER grupės įmonių darbuotojams, pvz.: jeigu informacija yra susijusi su įvykiais, susijusiais su dukterinėmis įmonėmis. Pastarieji taip pat gali būti įsikūrę ne Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės šalyse, kuriose gali būti priimti skirtingi asmens duomenų apsaugos reglamentai. Visada užtikriname, kad perduodant informaciją būtų laikomasi atitinkamų duomenų apsaugos taisyklių.

 

3. Asmens duomenų perdavimas tretiesiems asmenims

Jūsų asmeniniai duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims, nebent:

 • Jūs davėte aiškų sutikimą
 • Yra teisinė pareiga atskleisti informaciją

 

4. Duomenų tvarkymas naudojant slapukus

KAEFER savo svetainėje naudoja vadinamuosius slapukus. Slapukai yra maži failai, kuriuos jūsų naršyklė sukuria automatiškai ir kurie yra saugomi jūsų įrenginyje (nešiojamame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone ir kt.). Slapukai nepažeidžia jūsų įrenginio, juose nėra virusų ar jokios kitos kenksmingos programinės įrangos.

Informacija saugoma slapuke, kuri kiekvienu atveju atsiranda dėl specialiai naudojamo prietaiso. Tačiau tai nereiškia, kad KAEFER iškart sužino apie jūsų tapatybę. Slapukų naudojimas, viena vertus, yra tam, kad mūsų svetainių naudojimas jums būtų malonesnis. KAEFER naudoja vadinamuosius sesijos slapukus, kad atpažintų, ar jau esate apsilankę atskiruose svetainės puslapiuose. Jie automatiškai ištrinami išėjus iš KAEFER svetainės.

Be to, KAEFER taip pat naudoja laikinus slapukus, kurie nurodytą laiką saugomi jūsų terminale, siekiant optimizuoti patogumą vartotojui. Jei dar kartą apsilankote KAEFER svetainėje, automatiškai pripažįstama, kad jau lankėtės KAEFER svetainėje ir kokius įrašus bei nustatymus atlikote, kad jums nereikėtų jų dar kartą įvesti.

KAEFER taip pat naudoja slapukus statistiniam tinklalapio naudojimo registravimui ir įvertinimui siekiant optimizuoti svetainę. Šie slapukai  automatiškai įgallima KAEFER atpažinti, kad jūs jau lankėtės svetainėje kaip lankytojas. Šie slapukai automatiškai ištrinami po nustatyto laiko.

Daugelis naršyklių automatiškai priima slapukus. Tačiau galite sukonfigūruoti savo naršyklę taip, kad jūsų kompiuteryje nebūtų saugomi jokie slapukai arba prieš sukuriant naują slapuką visada atsirastų pranešimas. Šiuo atžvilgiu bus rodoma antraštė, nurodanti šią parinktį. Nepaisant to, visiškas slapukų išjungimas gali neleisti naudotis visomis KAEFER svetainės funkcijomis.

Atidaryti slapukų nustatymus

 

5. Duomenų apdorojimas analizės priemonėmis

KAEFER naudoja „Google Analytics“ į poreikius orientuoto projektavimo ir nuolatinio KAEFER svetainės optimizavimo tikslais. KAEFER turi teisėtą interesą dėl tokio naudojimo. Šiame kontekste, sukuriami anoniminiai vartotojo profiliai ir naudojami slapukai.

Slapukų sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine yra perkeliama į „Google“ serverį JAV ir saugoma ten. Tai turi įtakos šiems duomenims:

 • naršyklės tipas / versija
 • naudojama operacinė sistema
 • persiuntimo URL (anksčiau aplankytas puslapis)
 • prieigos kompiuterio pagrindinio kompiuterio vardas (IP adresas)
 • serverio užklausos laikas

Informacija naudojama KAEFER tinklalapio naudojimui įvertinti, tinklalapio veiklos ataskaitoms kaupti ir tolesnėms paslaugoms, susijusioms su  interneto naudojimu siekiant atlikti rinkos tyrimus ir tų interneto puslapių projektavimą. Informacija taip pat gali būti perduota trečiosioms šalims, jei to reikalauja įstatymai arba jei trečiosios šalys tvarko šiuos duomenis įmonės vardu. Jokiomis aplinkybėmis jūsų IP adresas nebus sujungtas su kitais „Google“ duomenimis.

Galite atsisakyti naudoti slapukus pasirinkdami atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, tačiau atminkite, kad jei tai padarysite, galbūt negalėsite naudotis visomis KAEFER svetainės funkcijomis.

Taip pat galite užkirsti kelią rinkti duomenis, kuriuos sukuria slapukai ir kurie yra susiję su jūsų naudojimusi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), ir šių duomenų tvarkymą „Google“, atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės priedą (Daugiau info čia).

Norėdami gauti daugiau informacijos apie duomenų, susijusių su „Google Analytics“, apsaugą, skaitykite „Google Analytics“ pagalbos tarnyboje (Daugiau info čia).

 

6. Duomenų apdorojimas naudojant papildinius ir nuorodas

KAEFER naudoja papildinius ir nuorodas KAEFER svetainėje, kad KAEFER grupė būtų geriau žinoma. Pagrindinis reklamos tikslas yra laikomas teisėtu interesu. Šiuos papildinius ir nuorodas integruoja KAEFER, naudodamas vadinamąjį dviejų paspaudimų metodą, kad kuo geriau apsaugotų KAEFER svetainės lankytojus.

a) „YouTube“
KAEFER svetainėje yra bent vienas „YouTube“ papildinys, priklausantis „Google Inc“, įsikūręs San Bruno mieste / Kalifornijoje, JAV. Kai tik apsilankysite KAEFER svetainės puslapiuose, kuriuose yra „YouTube“ papildinys, ryšys su „YouTube“ serveriais nenustatomas. Šiuo atžvilgiu KAEFER suaktyvino išplėstinį „YouTube“ duomenų apsaugos režimą. Tik patvirtinus, kad norite žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašą naudodami dviejų paspaudimų metodą, „YouTube“ serveris bus informuotas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „YouTube“ duomenų rinkimą ir naudojimą, skaitykite „YouTube“ privatumo politiką svetainėje Youtube

b) „LinkedIn“
KAEFER naudoja mygtuką, kad keliose vietose sujungtų socialinį tinklą „LinkedIn“. Tai tik nuoroda. Jei nenaudojate šio mygtuko, jokia informacija neperduodama į „LinkedIn“, o jūsų kompiuteryje nėra „LinkedIn“ slapukų.

Kai tik spustelite mygtuką prie „LinkedIn“, „LinkedIn“ prisijungimo ekranas atidaromas naujame lange po patvirtinimo dviejų paspaudimų metodo. Tokiu atveju gali būti, kad „LinkedIn“ į jūsų kietąjį diską įdeda slapuką. KAEFER neatsako apie perduodamų duomenų turinį ir kaip „LinkedIn“ tuo naudojasi.

„LinkedIn“ esančias svetaines eksploatuoja tik „LinkedIn Corporation“, 2029 m. Stierlin Court, Mountain View, CA 94304, JAV („LinkedIn“). Todėl „LinkedIn“ renkami duomenys šiuose puslapiuose nepatenka į KAEFER žinių ir įtakos sritį.

Išsamesnės informacijos apie duomenų rinkimą ir jūsų teisines teises, taip pat nustatymo parinktis galite gauti iš „LinkedIn“. Juos galite rasti apsilankę Čia

c) „Google Maps“ 
KAEFER svetainė naudojasi „Google Maps“ žemėlapių paslauga per API. Teikėjas yra „Google Inc“, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, JAV. Todėl KAEFER integravo aukščiau paminėtą žemėlapių paslaugą į savo svetainę, kad kelionė į vieną iš mūsų vietų būtų kuo patogesnė ir kad būtų galima apskaičiuoti savo maršrutą ir atstumą. Tai yra mūsų klientų aptarnavimo dalis.

Tačiau norėdami naudotis „Google Maps“ funkcijomis, turite išsaugoti savo IP adresą. „Google“ į jūsų kompiuterį įdeda vadinamąjį NID slapuką (Daugiau info). Ši informacija paprastai perduodama į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma. Šios svetainės teikėjas neturi jokios įtakos šiam duomenų perdavimui. Daugiau informacijos apie tai, kaip „Google“ tvarko vartotojo duomenis, galite rasti „Google“ privatumo politikoje čia.

Kad KAEFER svetainė galėtų įkelti duomenis iš „Google Maps“, pirmiausia turite sutikti naudoti „Google Maps“ paslaugas kaip dviejų paspaudimų metodo dalį KAEFER svetainėje. Jūs taip pat turite galimybę paprastai išjungti žemėlapių paslaugą ir užkirsti kelią duomenų perdavimui „Google“. Norėdami tai išjungti, naršyklėje išjunkite „Java Script“. Tokiu atveju vietos ieškikliu nebegalite naudotis. Kaip išjungti „Java“ scenarijų, galite rasti čia.

 

7. Jūsų teisės

Jūs turite šias teises:

Prašyti informacijos apie jūsų asmens duomenis, kuriuos tvarko KAEFER pagal DSGVO. Visų pirma, jūs galite paprašyti informacijos apie tvarkymo tikslus, asmens duomenų kategorijas, gavėjų kategorijas, kuriems buvo ar bus atskleisti jūsų duomenys, planuojamą saugojimo laikotarpį, teisę ištaisyti, ištrinti, apriboti tvarkymo ar prieštaravimo, egzistavimo apskundimo teisės, jūsų duomenų kilmės, jei jų nesurinkome mes ir automatinio sprendimų priėmimo, įskaitant profiliavimą ir, jei taikoma, prasmingą informaciją apie jų specifikacijas.
Nedelsiant reikalauti pakeisti neteisingus ar neišsamius asmens duomenis, kuriuos saugo KAEFER pagal DSGVO.
Prašyti ištrinti jūsų asmens duomenis, kuriuos saugo KAEFER pagal DSGVO. išskyrus atvejus, kai tvarkymas yra būtinas norint naudotis saviraiškos ir informacijos laisve, teisiniam įpareigojimui įvykdyti dėl viešojo intereso arba reikalauti, vykdyti ar ginti teisinius reikalavimus.
Pagal DSGVO, kad būtų apribotas jūsų asmens duomenų tvarkymas, jei ginčijate duomenų teisingumą, jei tvarkymas yra neteisėtas, tačiau atsisakote ištrinti duomenis ir KAEFER duomenų nebereikia, bet jūs jums to reikia norint pareikšti, įgyvendinti ar ginti teisinius reikalavimus, arba jūs pateikėte prieštaravimą dėl tvarkymo.
Pagal DSGVO galite pateikti skundą priežiūros institucijai. Paprastai galite susisiekti su priežiūros institucija įprastoje gyvenamojoje ar darbo vietoje arba KAEFER būstinėje.

 

8. Regreso teisė

Jei jūsų asmens duomenys yra tvarkomi remiantis teisėtais interesais pagal DSGVO, jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys pagal DSGVO, jei tam yra priežasčių, atsirandančių dėl konkrečios situacijos, arba jei prieštaravimas nukreiptas prieš tiesioginę reklamą. Šiuo atveju jūs turite bendrą regreso teisę, kurią KAEFER įgyvendins nenurodydamas konkrečios situacijos.

Jei norite pasinaudoti atšaukimo ar atšaukimo teise, tiesiog atsiųskite el. laišką į [Bitte aktivieren Sie Javascript].


9. Duomenų saugumas

Apsilankydami KAEFER svetainėje, KAEFER naudoja SSL (Secure Socket Layer) metodą kartu su aukščiausio lygio šifravimu, kurį palaiko jūsų naršyklė. Paprastai tai yra 256 bitų šifravimas. Jei jūsų naršyklė nepalaiko 256 bitų šifravimo, KAEFER naudoja 128 bitų v3 technologiją. Tai, ar vienas KAEFER tinklalapio puslapis perduodamas užšifruota forma, lemia uždaras rakto ar užrakto simbolio rodymas apatinėje naršyklės būsenos juostoje.

Be to, KAEFER taip pat naudoja tinkamas technines ir organizacines saugumo priemones, kad apsaugotų jūsų duomenis nuo atsitiktinio ar tyčinio manipuliavimo, dalinio ar visiško praradimo, sunaikinimo ar trečiųjų šalių neteisėtos prieigos. Atsižvelgiant į technologinę plėtrą, saugumo priemonės yra nuolat tobulinamos.


10. Šios duomenų apsaugos politikos galiojimas ir pakeitimas

Ši duomenų apsaugos politika šiuo metu galioja nuo 2018 m. Gegužės mėn.

Dėl tolesnių mūsų internetinės svetainės tobulinimų ir joje pateiktų pasiūlymų arba dėl pasikeitusių teisinių ar oficialių reikalavimų gali prireikti pakeisti šią duomenų apsaugos politiką. Galite bet kada peržiūrėti ir atsispausdinti dabartinę duomenų apsaugos politiką šioje svetainėje https://www.kaefer.lt/Duomen-apsauga.page.